اصول و ارزشها

دیپارتمنت ارتباطات و سیستم‌های عامل همیشه میکوشد تا شاگرد محوری را رایج و پیاده‌ سازی نماید. محصلین فارغ شده از این دیپارتمنت توانایی یاد‌گیری خودی را می آموزند،‌ و توانایی آنرا دارند که به شکل انفرادی و گروپی پروژه های جدید را به ثمر برسانند.

ما محصلین را در جهت رسیدن به اهداف کریکولم و دیپارتمنت همکاری و کمک مینماییم. محصلین میتوانند از منابع دست داشتهٔ دیپارتمنت اعم از نرم افزاری و سخت افزاری استفاده نمایند.

لابراتوارها و کتابخانه پوهنحٔی همه روزه به روی محصلین باز بوده و محصلین میتوانند از کامپیوتر ها و همچنین از انترنت برای کار روی پروژه های صنفی شان و جهت تحقیق و پژوهش استفاده نمایند.

امتیازات و دستارورد های پوهنحی اقتصاد

  • پوهنحی کمپیوترساینس تفاهم نامه های را جهت برنامه های کار آموزی با وزارت خانه ها، سکتور های عمومی و خصوصی امضا نموده است تا محصلین کمپیوترساینس مهارت های لازم را در زمینه کسب نمایند.
  • ریاست پوهنحی کمپیوترساینس تلاش نموده است تا با پوهنتون های دولتی و خصوصی و همچنان پوهنتون های منطقه و بین المللی روابط اکادمیک علمی برقراری نماید.
  • کتابخانه مجهز با سیستم الکترونیکی بصورت سافت و هارد و فراهم نمودن زمینه های مطالعه و استفاده از کتابخانه های مشهور بین المللی از دیگر دستاورد های این پوهنحی می باشد.

پوهنځی کمپیوترساینس با جذب استادان شایسته  به سویه ماستر و دوکتور متعهد به تغیر و پیشرفت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *