دیپارتمنت های فعال

متمم لیسانس قابلگی

هدف از راه اندازی این پروگرام تربیت قابله های  متعهد با در نظر داشت معیارت قبول شده وزارت تحصیلات عالی در جذب ایشان ، زمینه آموزش وخدمات قابلگی است به طوری که بتوانند به عرضه خدمات گسترده صحی و قابلگی در جهان تامین سلامت مادران و کودکان جامعه بپردازند. هدف دیگر این دوره بالا بردن سویه قابله ها به سطح لیسانس و افزایش توان و جایگاه علمی آنها در تحصیلات عالی بسویه ی ماستری تا دکتورا است.

متمم لیسانس ستوماتولوژی                

مؤسسه تحصیلات عالی زاول دیپارتمنت بریجینگ ستوماتولوژی را در چوکات این مؤسسه  به منظور جذب محصلین در عین رشته   ایجاده نموده است، تا محصلین بتوانند تحصیلات عالی  خویش را  به سویه لیسانس و بالاتر از آن  ارتقا دهند، تا با دانش و مهارت های که در این بخش کسب نموده اند، خدمت گذار جامعه و مردم افغانستان باشند.

معرفی فاکولته متمم لیسانس نرسنگ

 بریجینگ نرسنگ یا Post RN BScN دوره های طب متوسط به منظور تکمیل نمودن تحصیلات عالی  در عین رشته تا سویه لیسانس ماستری و دوکتورا .

هدف از راه اندازی این دوره تربیت نرس های متعهد و با استعداد با در نظر داشت معیارات قبول شده وزارت تحصیلات عالی طوری که بتوانند خدمات نرسنگ را در عرضه خدمات گسترده صحی در جهت تآمین صحت و سلامت بیماران ، ارتقای ظرفیت عرضه خدمات مراکزصحی ، شفاخانه ها و کلینیک های صحی تامین نمایند. هدف دیگر این برنامه بالا بردن سویه فارغان دوره های طب متوسطه به سطح لیسانس و افزایش توان وجایگاه علمی آنهاست.

2 thoughts on “دیپارتمنت های فعال

  1. من فارغ از بخش نرسنگ سه ساله انستیتوت رازی هستم میخوام که در بخش نرسنگ لیسانس شوم. من را سمستر چندان قبول میکنید .تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *