پنج‌مین دور جشن فارغ‌التحصیلی مؤسسه تحصیلات عالی زاول برگزار شد.

پنج‌مین دور جشن فارغ‌التحصیلی مؤسسه تحصیلات عالی زاول برگزار شد.
پنج‌مین دور جشن فارغ‌التحصیلی مؤسسه تحصیلات عالی زاول برگزار شد.
۱۹۴ تن از دانش‌آموخته‌گان دانشکده‌های شش‌گانه مؤسسه تحصیلات عالی زاول، در بزرگ‌ترین محفل فارغ‌التحصیلی‌شان، سه‌شنبه ۹/حمل/۱۴۰۱ اشتراک کردند.
در این جشن، هیئت رهبری و علمی مؤسسه تحصیلات عالی زاول، دانش‌آموخته‌گان و خانواده‌های شان اشتراک داشتند.
آنان بزرگ‌ترین خوشی زندگی‌شان که برای رسیدن‌ به آن در دوره‌ی تحصیلی شان، چالش‌ها و سختی‌ها را سپری کرده بودند، را جشن گرفتند.
محترم عبدالکبیر جوزجانی؛ رییس مؤسسه تحصیلات عالی زاول، جوانان را مهم‎ترین قشر جامعه برای پیشرفت عنوان کرد از دانش‎آموخته‎گان و خانواده‎های‌‎شان سپاسگزاری کرده بنابر نیازمندی‎های مهم کشور، به آن‎ها پیش‌نهاد خدمت‌گذاری مخلصانه و صادقانه به جامعه نمود، هم‌چنان وی در سخنانش گفت: “مؤسسه تحصیلات عالی زاول از آغاز آن در سال ۱۳۹۱ هـ ش، سعی بر این داشته‌است تا برای ملت‌ غیور و علم پرور کشور، زمینه تحصیلات عالی و مطابق به معیار‌های روز را توسط کادر مسلکی و مجرب، با تعهد خاص فراهم سازد، که خوش‌بختانه مؤسسه تحصیلات عالی زاول به این هدف خود نائل شده و هزاران جوان این مرز و بوم را، آماده سیستم ملی جامعه صحی و تخصصی کشور کرده است”.
دانش‌آموخته‌گان در سخنان‌شان از مؤسسه تحصیلات عالی زاول، کارکنان و استادان، سپاس‌گزاری کردند و نیز دانشکده‌های خویش را بابت خدمات شایسته و مدبرانه شان تقدیر نمودند.
۱۹۴ تن از دانش‌آموخته‌گان اعم از دختر و پسر با یاد کردن سوگند در مراسم تحلیف، برای به‌کارگیری دانش ‌و تخصص آموخته‌شدۀ شان؛ برای توسعه کشور و مردم، تعهد نمودند.
مؤسسه تحصیلات عالی زاول افتخار دارد که اکثر دانش‌آموخته‌گانش در شفاخانه‌ها و سازمان‌های ملی و بین‌المللی در بهترین موقف‌ها مشغول کار اند.