پیام رییس موسسه

به‌نام خداوند جان و خرد

 نیازمندی به کسب علم و  دانش برای افراد جوامع به خصوصا کشورهای  در حال رشد بیشتر از هر زمان دیگر محسوس است. کشور عزیز ما افغانستان نیز منحیث یک کشور رو به انکشاف نیاز به ترویج امور آموزشی-تدریسی و اکادمیک به منظور تربیه کادرهای علمی- مسلکی داشته و بنابر مبرمیت ایجاد و توسعه موسسات تحصیلات عالی، امروز تعداد قابل ملاحظه  نهادهای تحصیلی خصوصی در کنار نهادهای تحصیلی دولتی  در کشور تاسیس و فعالیت  می‌نمایند.

موسسه تحصیلات عالی خصوصی زاول به عنوان یک نهاد تحصیلی شناخته شده و با اعتبار در سطح کشور، همگام با نظام آموزشی کشورمتعهد به عرضه خدمات آموزشی، علمی، و تحقیقاتی با کیفیت می‌باشد، موسسه تحصیلات عالی زاول پیوسته کوشیده است در جهت ترویج علم، دانش ومعرفت، مهارت، به جوانان کشور گام برداشته و زمینه‌ی بستر مناسب و مطلوب را برای کسب تحصیل، با روحیه وطندوستی برای فرزندان این مرز بوم فراهم نماید.

این موسسه توانسته است از بدو تاسیس با شعار (پابندی به ارزش‌های موسسه یعنی دانش، مهارت، اخلاق و تعهد) در عرصه‌های علمی، آموزشی، تحقیقی ، و فرهنگی  برای احفاد نیازمند این  سر زمین حتی از نقاط دور دست  و محروم کشور زمینه را فراهم نماید.

تلاش برای گسترش روز افزون فعالیت‌های با کیفیت این موسسه در بخش‌های مختلف در سطح ملی و بین المللی مذین با ستندردهای معتبر نظام آموزشی، استفاده ازترکیب اساتید نخبه‌ی کشور، مواد آموزشی با کیفیت و استفاده از فناوری در موسسه تحصیلات عالی زاول همیشه ادامه دارد.

موسسه تحصیلات عالی زاول با درک عمیق از شرایط کشور جهت استحکام سیستم صحی کشور و جلوگیری از فرار مسلک،  ستون فقرات سیستم صحی کشور یعنی جوانان که با تحصیلات متوسطه طبی مذین اند، بنیان‌گذار سیستم آموزشی تحصیلات نا پیوسته (متمم لیسانس) در بخش‌های طبی در کشور است که خوشبختانه توانسته است مسیر ادامه کسب دانش در رشته‎های مربوطه را، به سویه ماستر و دکتورا برای این جوانان مسلکی که قبلآ انسداد راه برای ادامه تحصیل باعث دلسردی آن‌ها از مسلک شده بود باز نماید.

اینجانب منحیث مؤسس و سر پرست این موسسه از تمام دانشجویان که این نهاد را برای آینده و ادامه تحصیل بر گزیده‌اند ابراز امتنان  نموده و برای هر یک شان از درگاه ایزد منان دستیابی به مدارج عالی از علم، اخلاق، مهارت و تعهد یک‌جا با صحت و سلامت، موفقیت و سعادت را برایشان تمنا می‌کنم.

دکتور نجیبه یفتلی

مؤسس و سرپرست موسسه تحصیلات عالی خصوصی زاول